obrazek

 

Objęcie mandatu: 17.04.2019r.
Lista: Nr 10 - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg wyborczy: Nr 4
Liczba głosów: 287

e-mail: barbara.zietara@powiat.bydgoski.pl 

 

Rok urodzenia: 1975
Stan cywilny / dzieci: mężatka, trojedzieci

Wykształcenie: wyższe

 

Doświadczenie  w pracy organów samorządowych: -
 

Praca społeczna:
członek Klubu Motorowodnego BKM "Mors"

 

Zainteresowania: 
turystyka, motorowodniactwo - sporty wodne, rolnictwo

 

Udział w pracach Rady Powiatu Bydgoskiego VI Kadencji 2018 – 2023:
Funkcja: Radny Rady Powiatu Bydgoskiegio
Komisje Rady: Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Polityki Społecznej - członek,  Komisja Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego - członek

 

Interpelacje, wnioski i zapytania:

17.06.2019r.
05.03.2020r.
29.04.2020r.
06.05.2020r.
07.08.2020r.